unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

EXKLUZÍVNE U NÁS NA PREDAJ DOMČEK V PôVODNOM STAVE

Popis: Vhodný na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv
Cena: Dohodou
Lokalita: Vígľaš
Obec: Vígľaš
Výmera: 820 m2
Počet izieb: 3
Poschodie:
Stav: pôvodný stav
Iné:

Ďalšie výhody: rekonštrukcia podľa vlastných predstáv


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
EXKLUZÍVNE U NÁS. Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj rodinný dom v obci neďaleko Zvolena - Vígľaš.

V tomto prípade ide o rodinný dom, ktorý je v pôvodnom stave. Je umiestnený na pozemku s celkovou rozlohou cca.820 m2.  K domčeku prislúcha predzáhradka, dvor, druhý menší domček, garáž a studňa.

Dom je jednopodlažný a tvoria ho veranda, tri izby, kuchyňa, špajza, kúpeľna a  WC. Dom je z časti podpivničený. Kúrenie je zabezpečené pieckou na pevné palivo ale je možné aj pripojenie na plynové kúrenie. K domu vedie asfaltová prístupová cesta, parkovať je možne pred domom, priamo vo dvore alebo v garáži. Celý pozemok je rovinatý a oplotený. V záhradke je  dostatok miesta aj na úžitkovú ale aj okrasnú záhradu. Dom je napojený na obecný vodovod, má však aj vlastnú studňu. V dome je zavedená elektrika a voda. Odpad je riešený žumpou.  Dom má potenciál na prerábku podľa vlastných predstáv.

Podľa nášho názoru je táto kúpa vhodná pre ľudí, ktorí majú radi výzvy a radi pretvárajú staré domy na moderné bývanie.

V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis a bezplatné hypotekárne poradenstvo.

Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí!

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Ivana Golianová, 0948 440 928, ivana.golianova@realityjodes.sk
návrat