unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PREDAJ RODINNÁ VILKA S GARÁŽOU A ZÁHRADOU

Popis: Za doplatok možná zámena za 2 izbový byt v Krupine
Cena: 69 990 €
Cena/m2: 137,50 €
Lokalita: Krupina
Obec: Krupina
Výmera: 509 m2
Počet izieb: 3
Poschodie:
Stav: pôvodný
Iné:

Ďalšie výhody: veľký potenciál na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj rodinnú vilku v Krupine. Ponúkame na predaj rodinnú vilku, ktorá je  v pôvodnom ale  veľmi zachovalom stave. Je umiestnená na pozemku s celkovou rozlohou cca  292 m2. S týmto pozemkom je spojený aj predaj úžitkovej záhrady s rozlohou cca. 217m2. K vilke s garážou prislúcha predzáhradka, dvor  a už spomenutá záhrada.
Vila je dvojpodlažná. Na prízemí sa nachádza  vstupná chodba, hala, kuchyňa, 2 izby (obývacia a spálňa), kúpeľňu s WC. Z prízemia vedú na poschodie murované schody. Na poschodí sa nachádza veľká izba, slúžiaca ako spálňa, podkrovie, ktoré by sa dalo využiť na vytvorenie ďalšej izby a rozsiahla terasa. Dom je murovaný , okná pôvodné dvojité s dvojvrstvovým zasklením. Podlahy sú drevené, obklady sú v kúpeľni a na terase. Strecha je pôvodná  pálená škridľa, pod strechou sa nachádza povala. Kúrenie je ústredné na pevné palivo s kotlom na  elektrinu (menený pred dvoma rokmi).
 Rozvod teplej a studenej vody je zabezpečený z centrálneho zdroja.  Z 2/3 je vilka podpivničená, k dispozícii sú dve veľké suché miestnosti. Jedna slúži ako kotolňa, druhá slúžila ako kuchyňa pri domácich zabíjačkách, resp. pivnica. K domu vedie  prístupová cesta, parkovať je možne pred domom alebo priamo vo dvore. Vstup na pozemok je samostatný. Pozemok na ktorom je postavený dom je rovný, s miernym sklonom dvora a je oplotený. Záhrada je vo svahu a je v nej dostatok miesta na úžitkovú, ale aj okrasnú časť. Vilka je napojená na mestský  vodovod a kanalizáciu. Mesto poskytuje kompletnú občiansku vybavenosťou. Kúpu odporúčame klientom, ktorí vyhľadávajúcim mestský život ktorí ale napriek tomu ocenia čaro tichej uličky. Vilka má veľký potenciál na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. V prípade záujmu je možné získať vilku zámenou za 2 izbový byt v Krupine + doplatok.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny a katastrálny servis, ako aj bezplatné hypotekárne poradenstvo.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme pekný zvyšok dňa!

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Ivana Golianová, 0948 440 928, ivana.golianova@realityjodes.sk
návrat