unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

PONÚKAME NA PREDAJ RODINNÝ DOM NA ZECHENTEROVEJ ULICI

Popis: Rodinný dom je umiestnený na pozemku s rozlohou 1234 m2.
Cena: 99 000 €
Cena/m2: 412,50 €
Lokalita: Zechenterova
Obec: Kremnica
Výmera: 240 m2
Počet izieb: 6
Poschodie: Prízemie, prvé poschodie a podkrovie
Stav: Pôvodný stav
Iné: Vykurovanie domu je plynové a na pevné palivo

Ďalšie výhody: Lokalita, dva samostatné vchody, vhodný je aj na dvojgeneračné bývanie, prípadne vybudovanie penziónu


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť  na predaj rodinný dom na Zechenterovej ulici v Kremnici. 
Ponúkaný dom je zaujímavý vďaka svojmu dispozičnému riešeniu, pozemku, na ktorom je osadený a taktiež možnosťami, ktoré so sebou prináša.
V tomto prípade ide o 6 – izbový rodinný dom umiestnený na pozemku s rozlohou 1234 m2. Rodinný dom je orientovaný na východ a západ a skladá sa z prízemia, prvého poschodia, 2. poschodia (podkrovie). 
Prízemie má samostatný vchod a nachádza sa v ňom veranda, chodba, kuchyňa, samostatné wc, kotolňa, sklad na pevné palivo, špajza, izba. Prvé poschodie má taktiež samostatný vchod a je tam umiestnená veranda, chodba, zrekonštruované wc s kúpeľňou, kuchyňa, špajza, tri obytné izby, z ktorých je krásny výhľad na Kremnicu. Na tomto poschodí sa nachádza aj balkón. Na druhom poschodí sa nachádza chodba a izba s možnosťou dobudovania kúpeľne, wc. 
Vykurovanie domu je plynové a na pevné palivo s tým, že v tomto prípade je nutná výmena radiátorov. Okná sú pôvodné. Podlahová plocha domu je tvorená laminátovou podlahou, dlažbou a drevenými parketami. Obvodové múry sú postavené z kvadry, vnútorné priečky z tehly, spodná časť domu je z kameňa.
Výhodou tejto ponuky je možnosť jej využitia – môžete si ho prerobiť podľa vlastných predstáv, vhodný je na dvojgeneračné bývanie, prípadne vybudovanie penziónu. 
Súčasťou domu je aj garáž s montážnou jamou. 
V tomto prípade ide o naozaj veľmi zaujímavú ponuku.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné hypotekárne poradenstvo.
Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Jozef Sedliak, tel. kontakt: 0915 510 077, e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat