unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PREDAJ VILOVÝ DOM S GARÁŽAMI, 10 MIN. DO CENTRA

Popis: Dom vyžaduje rozsiahlu rekonštrukciu
Cena: 193 000 €
Cena/m2: 742,31 €
Lokalita: Zvolen
Obec: Zvolen
Výmera: 260 m2
Počet izieb: 4
Poschodie:
Stav: pôvodný
Iné:

Ďalšie výhody: do centra 10 min. pešou chôdzou, kompletná občianska vybavenosť na dosah


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj dvojpodlažnú rodinnú vilku ktorá je v pôvodnom stave. Stavba je suchá a stojí na pozemku s celkovou rozlohou cca 260 m2. K vilke prislúcha záhradka, dvor a dve garáže.
Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, 2 nepriechodné izby, kúpeľňa a samostatné WC. Z prízemia vedú na poschodie kamenné schody. Na poschodí sa nachádza taktiež kuchyňa, 2 izby, kúpelňa a samostatné WC. Dom je murovaný, okná pôvodné. Podlahy sú drevené, obklady sú v kúpeľni a WC, linoleum je v kuchyni. Strecha je pôvodná pálená škridľa, pod strechou sa nachádza povala, ktorú je možné taktiež zrekontruovať na bytové priestory. Kúrenie je ústredné plynové, ale vykurovanie je možné aj na pevné palivo. V jednej z izieb sa nachádza nádherná kachľová pec. Dom má 5 napojení do komína. Rozvod teplej a studenej vody je zabezpečený z centrálneho zdroja. Plyn a el. energia 220/380 sú zavedené v celom dome. Elektrina je zavedená aj v garážach. Dom je podpivničený. Parkovať je možne pred domom alebo priamo vo dvore. Vstup na pozemok je samostatný. Pozemok na ktorom je postavený dom je rovný a oplotený. Kúpu odporúčame klientom, ktorí vyhľadávajú nehnuteľnosti, ktoré je možné zrekonštruovať podľa vlastného vkusu a potrieb. Dohoda o cene možná. V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny a katastrálny servis, ako aj bezplatné hypotekárne poradenstvo.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme pekný zvyšok dňa!

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Ivana Golianová, 0948 440 928, ivana.golianova@realityjodes.sk
návrat