unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PRENÁJOM MODERNÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR

Popis: Ponúkame na prenájom moderný kancelársky priestor v centre Zvolena
Cena: 263 €
Cena/m2: 12,52 €
Lokalita: Zvolen - centrum
Obec: Zvolen
Výmera: 21 m2
Počet izieb:
Poschodie:
Stav:
Iné:

Ďalšie výhody:


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor na 3. nadzemnom podlaží o výmere 21 m². Mesačná cena prenájmu je 12,50 Eur bez DPH za 1 m2 a bez energii. Kancelária sa nachádza v budove v priamom centre mesta Zvolen. Priestory budovy sú veľmi pekné, reprezentatívne. Súčasťou prenájmu je aj spoločná kuchynka, ktorá je moderne a účelovo zariadená (chladnička, umývadlo, vstavaná umývačka riadu, mikrovlnná rúra, úložný priestor, kávovar). Na poschodí sú samozrejme k dispozícii aj dámske a pánske toalety. Do budovy sa vstupuje prostredníctvom čipových kariet, cez reprezentatívnu recepciu. K dispozícii je aj výťah.
Prenajať si môžete aj parkovacie státie, ktorého mesačný prenájom je vo výške 80 Eur bez DPH. K parkovaciemu státiu sa dostanete cez rampu na diaľkové ovládanie.Odplatu za sprostredkovanie prenájmu uhrádza prenajímateľ.


Realitný maklér:
V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte prosím Jozefa Sedliaka, tel. kont. 0915 510 077 alebo e-mailom: realityjodes@realityjodes.sk.
návrat