unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PRENÁJOM 4 MODERNÉ PRIESTORY

Popis: Ponúkame na prenájom 4 moderné kancelárske priestory v centre Zvolena
Cena: 980 €
Cena/m2: 12,50 €
Lokalita: Zvolen - centrum
Obec: Zvolen
Výmera: 78.4 m2
Počet izieb:
Poschodie:
Stav:
Iné:

Ďalšie výhody:


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na prenájom 4 klimatizované kancelárske priestory na 3. nadzemnom podlaží o výmere 15,7 m2, 11,4 m2, 30,3 m2 a 21 m2. Mesačná cena prenájmu je 12,50 Eur bez DPH za 1 m2 a bez energii. Kancelárie sa nachádzajú v budove v priamom centre mesta Zvolen. Priestory budovy sú veľmi pekné, reprezentatívne. Súčasťou prenájmu je aj spoločná kuchynka, ktorá je moderne a účelovo zariadená (chladnička, umývadlo, vstavaná umývačka riadu, mikrovlnná rúra, úložný priestor, kávovar). Na poschodí sú samozrejme k dispozícii aj dámske a pánske toalety. Do budovy sa vstupuje prostredníctvom čipových kariet, cez reprezentatívnu recepciu. K dispozícii je aj výťah.
Prenajať si môžete aj parkovacie státie, ktorého mesačný prenájom je vo výške 80 Eur bez DPH. K parkovaciemu státiu sa dostanete cez rampu na diaľkové ovládanie.
Odplatu za sprostredkovanie prenájmu uhrádza prenajímateľ.

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte prosím Jozefa Sedliaka, tel. kont. 0915 510 077 alebo e-mailom: realityjodes@realityjodes.sk.
návrat