unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

Na predaj 3 izbový byt v príjemnom prostredí nedaleko centra Levíc

Popis: Ponúkame Vám čiastočne rekonštruovaný 3 izbový byt
Cena: 50 000 €
Cena/m2: 806,45 €
Lokalita: okres Levice
Obec: Levice
Výmera: 62 m2
Počet izieb: 3
Poschodie: 4
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Iné:

Ďalšie výhody: Tichý dom po rekonštrukcii v blízkosti centra mesta s výborným prístupom k železničnej a autobusovej doprave.


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj 3 izbový byt. Ide o výhodnú príležitosť získať bývanie v lokalite ktorá kombinuje dobrý prístup k doprave a k dalším potrebným službám , obchodom či kultúre. Byt je na 4 poschodí tichého 4 poschodového zatepleného tehlového domu. Čiastočná rekonštrukcia zahŕňa plastové okná, vymenenú podlahu v dvoch obytných miestnostiach ako aj kuchynskú linku. K bytu patrí jedna pivnica. Verejné parkovanie je dostupné v okolí domu. Byt je finančne výhodná príležitosť vyriešiť si bývanie.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné hypotekárne poradenstvo. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí!

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Kvetoslav Šakový 
tel. : 0905825972
email : kvetoslav.sakovy@realityjodes.sk
návrat