unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

Exkluzívne - domček v krásnom prostredí

Popis: Domček v pokojnom prostredí obce Klenovec v obci kde chytili Jánošíka.
Cena: 26 500 €
Cena/m2: 51,96 €
Lokalita: Klenovec
Obec: Klenovec
Výmera: 510 m2
Počet izieb: 3
Poschodie:
Stav: Začatá rekonštrukcia
Iné:

Ďalšie výhody:


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť,domček postavený na menšom pozemku ( záhrade ) v tichej ulici avšak neďaleko centra obce a kompletnej vybavenosti vrátane lekára. Je jednopodlažný s menšou pivnicou troma izbami, kuchyňou , kúpeľnou a špajzou. Do domu sa vchádza primeranou chodbou. Keďže je stavba dlhšie využívaná len príležitostne je potrebne dokončiť začatú rekonštrukciu. Stavba je tehlová s plechovou sedlovou strechou. Na pozemku sa nachádzajú aj ovocné stromy a malá drevená hospodárska stavba.
Obec Klenovec je kompletná občianska vybavenosť vrátane lekára. V okolí sa dajú robiť letné aj zimné športy vrátane zjazdového lyžovania na neďalekých vlekoch. Pri obci leží aj nádrž s pitnou vodou.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis a bezplatné hypotekárne poradenstvo.
Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.


Realitný maklér:
Kvetoslav Šakový 
tel. : 0905825972
email : kvetoslav.sakovy@realityjodes.sk
návrat