unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

Exkluzívne - domček v krásnom prostredí

Popis: Domček v pokojnom prostredí obce Klenovec v obci kde chytili Jánošíka.
Cena: 26 500 €
Cena/m2: 51,96 €
Lokalita: Klenovec
Obec: Klenovec
Výmera: 510 m2
Počet izieb: 3
Poschodie:
Stav: Začatá rekonštrukcia
Iné:

Ďalšie výhody:


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť,domček postavený na menšom pozemku ( záhrade ) v tichej ulici avšak neďaleko centra obce a kompletnej vybavenosti vrátane lekára. Je jednopodlažný s menšou pivnicou troma izbami, kuchyňou , kúpeľnou a špajzou. Do domu sa vchádza primeranou chodbou. Keďže je stavba dlhšie využívaná len príležitostne je potrebne dokončiť začatú rekonštrukciu. Stavba je tehlová s plechovou sedlovou strechou. Na pozemku sa nachádzajú aj ovocné stromy a malá drevená hospodárska stavba.
Obec Klenovec je kompletná občianska vybavenosť vrátane lekára. V okolí sa dajú robiť letné aj zimné športy vrátane zjazdového lyžovania na neďalekých vlekoch. Pri obci leží aj nádrž s pitnou vodou.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis a bezplatné hypotekárne poradenstvo.
Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Kvetoslav Šakový 
tel. : 0905825972
email : kvetoslav.sakovy@realityjodes.sk
návrat