unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ - KRUPINA

Popis: Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný byt v centre mesta
Cena: 45 000 €
Cena/m2: 803,57 €
Lokalita: Krupina
Obec: Krupina
Výmera: 56 m2
Počet izieb: 2
Poschodie:
Stav: čiastočná rekonštrukcia
Iné:

Ďalšie výhody: kompletná občianska vybavenosť, dobrí susedia, pekná veľká murovaná pivnica


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje exkluzívne ponúknuť na predaj 2 izbový byt v Krupine. Ponúkaný byt je momentálne v štádiu čiastočnej rekonštrukcie, z tohto dôvodu nezverejňujeme foto. Aby ste si mohli urobiť aspoň miernu predstavu o danom bytíku, pripájame pár užitočných info: úžitková plocha bytu predstavuje cca. 56m2, k bytu prislúcha priestranná murovaná pivnica, byt nemá balkón. Orientácia bytu - východná strana. Byt je stredový. Bytový dom je zateplený a strecha bytového domu je kvalitne zrekonštruovaná. Susedia sú milí a bezproblémoví. Parkovanie verejné pred alebo za bytovým domom. Mesto poskytuje kompletnú občiansku vybavenosťou. Pre detailnejšie info ma prosím kontaktujte.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny a katastrálny servis, ako aj bezplatné hypotekárne poradenstvo.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme pekný zvyšok dňa!

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Ivana Golianová, 0948 440 928, ivana.golianova@realityjodes.sk
návrat