unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU A VEĽKOU TERASOU

Popis: V okrajovej časti mesta, pod kúpeľmi
Cena: 130 000 €
Cena/m2: 179,06 €
Lokalita: Sliač
Obec: Sliač a blízke okolie
Výmera: 726 m2
Počet izieb: 5
Poschodie: 2
Stav: pôvodný stav
Iné:

Ďalšie výhody: kúpeľné, pokojné mesto, kompletná občianska vybavenosť, kompletná zdravotná starostlivosť. Vyhľadávaná lokalita.


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
 Realitná spoločnosť JODES s.r.o. si Vám dovoľuje na základe výhradného zastúpenia ponúknuť na predaj okálový dom vo vyhľadávanej lokalite -  v pokojnej časti kúpeľného mesta Sliač, ležiaceho v centrálnej oblasti Zvolenskej kotliny, v n.výške cca. 305m n.m.,  medzi dvomi okresnými mestami Banská Bystrica a Zvolen.   Konštrukčne sa jedná o dom okálového typu, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou (čiastočne vymenené plastové okná) väčšia časť domu je v pôvodnom ale veľmi starostlivo udržiavanom stave. Dom je dvojpodlažný (prízemie + 1 poschodie), z časti podpivničený.   Na prízemí sa nachádza vstup do domu, predsieň, obývacia izba, kuchyňa, pracovňa s balkónom a wc. Na prvom poschodí, sa nachádza obývacia izba, dve spálne, kuchyňa, kúpelňa s wc a veľká terasa, na ktorej si dokážete vychutnať voľné chvíle a ticho lokality v ktorej sa dom nachádza. Vykurovanie v dome je ústredné-plynové (ohrev radiátorov aj teplej vody) a k dispozícii je aj vykurovanie v krbe.   Kanalizácia je verejná.  K domu patrí garáž, ktorá je umiestnená na prízemí pod terasou v pôdoryse domu, z boku domu je prístrešok, kde je taktiež možnosť parkovania.  Na pozemku, ktorý je pred domom rovinaný, po boku domu mierne svahovitý sa nachádza niekoľkoročný dobre rodiaci  orech. Časť príjazdovej cesty, dvor a plocha pod prístreškom sú vyložené lúpaným kameňom.

Aké sú výhody?
- možnosť kompletnej rekonštrukcie podľa vlastného vkusu
- dobré dopravné napojenie na diaľnicu smer Bratislava aj Banská Bystrica, železničná spojenie
- pokojné prostredie, tichá ulica, koncový dom, ideálne pre oddych po náročnom pracovnom dni
- v blízkosti základná škola 1-9
- rímsko-katolícky kostol aj evanjelický kostol
- kompletná zdravotná starostlivosť a občianska vybavenosť
- pre r. 2018/máj-október je naplánovaná výstavba optickej siete


Kam na výlet v okolí?
- kúpanie/relax: Kúpele Sliač, Hotelkomplex Kaskády, Plaváreň B.Bystrica, Plážové kúpalisko B.Bystrica
- lyžiarske strediská: Králiky, Tajov, Selce, Donovaly
- prírodné krásy: Pustý Hrad, Mičinské Travertíny, Kalište, Špania Dolina a veľa iných
- dobré dopravné a železničné napojenie na diaľnicu smer Bratislava aj Košice V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné hypotekárne poradenstvo.


V prípade záujmu kontaktujte našu realitnú maklérku – Ivanu Golianovú na tel. č. 0948 440 928, prípadne e-mailom na ivana.golianova@realityjodes.sk. Ak Vás naša ponuka nezaujala, tak ďakujeme za Váš čas a prajeme Vám všetko dobré.
 

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Ivana Golianová, 0948 440 928, ivana.golianova@realityjodes.sk
návrat