unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PREDAJ TROJIZBOVÝ BYT V CENTRE ŽIARU NAD HRONOM

Popis: Predaj 3 izbového bytu v tehlovom bytovom dome
Cena: 62 200 €
Cena/m2: 767,90 €
Lokalita: M.R. Štefánika
Obec: Žiar nad Hronom
Výmera: 81 m2
Počet izieb: 3
Poschodie: Vyvýšené prízemie
Stav: Pôvodný stav
Iné:

Ďalšie výhody: Centrum mesta, pôvodný stav, cena


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na predaj priestranný trojizbový byt nachádzajúci sa na ulici M.R. Štefánika v Žiari nad Hronom.
Ponúkaný byt označujeme ako veľmi zaujímavú, výhodnú ponuku, a to nielen kvôli tomu, kde sa nachádza, ale aj kvôli jeho dispozícii, možnostiam a komfortu, ktorý ponúka. 
Byt je umiestnený na vyvýšenom prízemí v tehlovom bytovom dome. Pozostáva z priestrannej obývačky s rozlohou 17,9 m2, chodby s rozlohou 10,5 m2, z obytnej izby s rozlohou 17,3 m2, spálne s rozlohou 14 m2, kuchyne s rozlohou 11,5 m2, špajze s rozlohou 0,85 m2, kúpeľne s rozlohou 2,5 m2 a samostatným WC s rozlohou 1,12 m2. K bytu prináležia aj dve pivnice. Obytná plocha bytu predstavuje 75,67 m2 a úžitková plocha bytu je 81,78 m2.
Vyššie sme Vás oboznámili s faktami, ktoré sú samozrejme veľmi dôležité, ale nedokážu ucelene vypovedať o ponúkanej nehnuteľnosti, preto dovoľte, aby sme Vám ju ešte trošku priblížili.
Byt je priestranný, príjemný, v pôvodnom stave, čo v tomto prípade možno považovať za pozitívum, nakoľko si ho budúci vlastník môže prerobiť podľa vlastných predstáv. V byte sú vymenené len plastové okná. Podlahová plocha bytu je tvorená drevenými parketami, dlažbou a linoleom.
V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. 
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné hypotekárne poradenstvo. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.
V prípade záujmu o obhliadku prosím kontaktujte p.Jozefa Sedliaka, tel. kontakt: 0915 510 077 alebo e-mailom: realityjodes@realityjodes.sk.

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Jozef Sedliak, tel. kontakt: 0915 510 077, e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat