unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PREDAJ KRÁSNY 2 - IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE ZH

Popis: Ponúkaný byt označujeme ako veľmi zaujímavú ponuku
Cena: 59 500 €
Cena/m2: 915,38 €
Lokalita: Š.Moysesa
Obec: Žiar nad Hronom
Výmera: 65 m2
Počet izieb: 2
Poschodie: 1. poschodie
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Iné: K bytu prináleží aj pivnica s rozlohou 7,13 m2

Ďalšie výhody: Byt je kompletne a vkusne zrekonštruovaný


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na predaj veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza v centre mesta Žiar nad Hronom.
Ponúkaný byt označujeme ako veľmi zaujímavú, výhodnú ponuku, a to nielen kvôli tomu, kde sa nachádza, ale aj kvôli jeho dispozícii, rekonštrukcii, možnostiam a komfortu, ktorý ponúka.
Byt je umiestnený na 1.poschodí v zateplenom tehlovom bytovom dome. Bytový dom sa skladá z prízemia, prvého a druhého poschodia. Byt pozostáva z chodby, obývačky, spálne, kuchyne, kúpeľne s WC. K bytu prináleží aj pivnica s rozlohou 7,13 m2.
Obytná plocha bytu predstavuje rozlohu 58,02 m2, úžitková plocha bytu 65,15 m2. Rozloha balkóna je 1,54 m2.
Vyššie sme Vás oboznámili s faktami, ktoré sú samozrejme veľmi dôležité, ale nedokážu ucelene vypovedať o ponúkanej nehnuteľnosti, preto dovoľte, aby sme Vám ju ešte trošku priblížili.
Byt je kompletne, vkusne zrekonštruovaný. Zrekonštruované boli elektrické rozvody, aj rozvody vody a odpadu, položené boli nové laminátové podlahy, dlažba, osadená bola nová sanita v kúpeľni, kuchynská linka, vstavané skrine na chodbe, bezpečnostné dvere, stierky.
V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť.
Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.
V prípade záujmu o obhliadku prosím kontaktujte p.Jozefa Sedliaka, tel. kontakt: 0915 510 077 alebo e-mailom: realityjodes@realityjodes.sk.

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Jozef Sedliak, tel. kontakt: 0915 510 077, e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat