unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PREDAJ TEHLOVÝ BYT S BALKÓNOM

Popis: Ponúkame na predaj stredový byt vo vyhľadávanej lokalite sidlisko Zlatý Potok
Cena: 81 900 €
Cena/m2: 1 170,00 €
Lokalita: Zvolen-Zlatý Potok
Obec: Zvolen
Výmera: 70 m2
Počet izieb: 3
Poschodie: 3
Stav: čiastočná rekonštrukcia
Iné: kompletná občianska vybavenosť v dosahu

Ďalšie výhody: tiché prostredie, dostupnosť centra mesta do 15-20 min pešej chôdze, dobrí susedia


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na na predaj 3-izbový byt s balkónom, vo vyhľadávanej lokalite Zvolena, časť Zlatý Potok. Byt je čiastočne zrekonštruovaný.
Byt je umiestnený na 3.poschodí v zateplenom tehlovom bytovom dome. Strecha bytového domu prešla kompletnou rekonštrukciou, bytový dom je zateplený, tak isto prešli rekonštrukciou balkóny. Byt samotný pozostáva z chodby, obývačky, spálne, izby, kuchyne, kúpeľne a samostatného  WC. K bytu prináleží aj murovaná pivnica s rozlohou 3,3 m2.
Obytná plocha bytu predstavuje rozlohu 66,81m2, úžitková plocha bytu 70,16,15 m2 a rozloha balkóna je cca. 1,90 m2.
Vyššie sme Vás oboznámili s faktami, ktoré sú samozrejme veľmi dôležité, ale nedokážu ucelene vypovedať o ponúkanej nehnuteľnosti, preto dovoľte, aby sme Vám ju ešte trošku priblížili.
Byt je čiastočne zrekonštruovaný. Zrekonštruované boli elektrické rozvody,  položené boli nové laminátové podlahy, dlažba, osadená bola  sanita v kúpeľni, kuchynská linka, vstavaná skriňa na chodbe, bezpečnostné dvere, stierky, rekonštrukciou prešiel aj balkón. V pôvodnom stave sú rozvody vody a odpadu, aj radiátory. Okná sú plastové, dvojkomorové. V jednej z izieb sú pekné bukové parkety. Mesačné náklady na byt sú pre jednu osobu cca. 115€.
V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť.
Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.
V prípade záujmu o obhliadku prosím kontaktujte p.Ivanu Golianoú, tel. kontakt: 0948 440 928 alebo e-mailom: ivana.golianova@realityjodes.sk.

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Ivana Golianová, 0948 440 928, ivana.golianova@realityjodes.sk
návrat