unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

KÚPALISKO KATARÍNA SPOLU S CARAVAN CAMPINGOM

Popis: Kúpalisko Katarína známe svojou termálnou vodou
Cena: 800 000 €
Cena/m2: 27,23 €
Lokalita: Kremnica
Obec: Kremnica
Výmera: 29384 m2
Počet izieb:
Poschodie:
Stav: čiastočná rekonštrukcia
Iné:

Ďalšie výhody: Kúpalisko sa nachádza v meste, ktoré turisti navštevujú v lete aj zime. Zaujímavosťou je termálna voda, ktorá je prospešná pre pohybový aparát a nervové ústrojenstvo.


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj  TERMÁLNE KÚPALISKO KATARÍNA spolu s CARAVAN CAMPOM, kde sa nachádza 17 trojlôžkových chatiek. Termálne kúpalisko sa nachádza v južnej časti banského mesta Kremnica. Je výnimočné svojou termálnou vodou, ktorá má liečivé účinky v oblasti pohybového a nervového ústrojenstva. Celý areál má rozlohu 29384 m2. Nachádza sa tu prevádzková budova (zastavaná plocha 722 m2), bufet (zastavaná plocha 118 m2), krytý bazén (zastavaná plocha 324 m2), recirkulačná stanica (zastavaná plocha 652 m2) a päť bazénov: detský bazén (16m x 7m a hĺbkou 0,5-0,7m s vodnou atrakciou), detský bazénik (s priemerom 8 m  a hĺbkou 0,3m s vodnou atrakciou), rekreačný bazén (48m x 20m a hĺbkou 0,9- 1,8m s vodnou atrakciou), plavecký bazén,  (50m x 20m a hĺbkou 1menší krytý sedací bazén (6m x 6m a hĺbkou 1,2m) V osobnom vlastníctve je okrem areálu kúpaliska a campingu aj geotermlny vrt vzdialený 2,2 km od kúpaliska. Voda je vedená v novo položenom plastovom potrubí.

Mesto Kremnica má výhodnú polohu. V zime popri kúpalisku prejde množstvo lyžiarov a bežkárov, ktorí smerujú na Skalku či Krahule a v lete zase veľa turistov, ktorí by možno privítali kúpalisko s celoročnou prevádzkou.   V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné hypotekárne poradenstvo. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite na tel číslo: 0915 972 958 alebo na e-mail: klara.holicova@realityjodes.sk. Ak Vás ponuka nezaujala, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí!


Realitný maklér:
Mgr. Klára Holicová, tel. číslo 0915 972 958 alebo e-mail: klara.holicova@realityjodes.sk
návrat