unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

Exkluzívne na predaj rodinný dom v Badíne

Popis: 2 generačný rodinný dom vo veľmi zachovalom stave na pozemku o rozlohe 1814 m2
Cena: 165 000 €
Cena/m2: 825,00 €
Lokalita: Banská Bystrica
Obec: Badín
Výmera: 200 m2
Počet izieb:
Poschodie:
Stav: pôvodný stav
Iné:

Ďalšie výhody: rodinný dom zložený z dvoch stavieb s možnosťou 2 generačného bývania


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES+ s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe dohody o výhradnom zastúpení na predaj 2 generačný rodinný dom v pôvodnom ale zachovalom stave v Badíne.
V tomto prípade ide o rodinný dom, ktorý sa skladá z 2 častí (prvá časť je tvorená tehlovou stavbou z roku cca 1977, a druhá staršia kamenná časť je z roku cca 1930). Rodinný dom s hospodárskymi budovami je umiestnený na pozemku s rozlohou 1814 m2. Časť rodinného domu, ktorá je z kameňa má samostatný vstup a je tvorená chodbou, kuchyňou, dvomi izbami a komorou. K tejto časti prislúcha aj humno, garáž a maštaľ. Stavba z tehly má plechovú strechu a pozostáva z prízemia a prvého poschodia. Na prízemí je umiestnená chodba, kotolňa, spálňa, kuchyňa, obývacia miestnosť, kúpeľňa a WC. Na prvom poschodí sa nachádza chodba, dve spálne, obývacia miestnosť, kuchyňa, špajza, kúpeľňa a WC. V tejto časti je ústredné kúrenie prostredníctvom plynového kotla. Ohrev vody je riešený plynovým kotlom a bojlerom. Na záhrade sa nachádzajú 2 orechy, jabloň, hrozno a iné. V obci sa nachádza kompletné občianske vybavenie, škola aj škôlka. Obec je umiestnená len 10 km od Banskej Bystrice. V katastrálnom území obce sa nachádza aj Badínsky prales, ktorý je národná prírodná rezervácia vhodná na turistiku počas celého roku.
Vyššie uvedenú nehnuteľnosť ponúka naša spoločnosť na základe dohody o výhradnom zastúpení.
V rámci predaja Vám zabezpečíme kompletný právny, katastrálny servis a bezplatné hypotekárne poradenstvo.
Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí!:-)

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Jozef Sedliak

tel.č.: 0915 510 077

e-mail: realityjodes@realityjodes.sk

návrat