unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt prerobený na 2-izbový

Popis: Úžitková plocha bytu je 67 m2
Cena: 75 000 €
Cena/m2: 1 119,40 €
Lokalita: Hviezdoslavova
Obec: Žiar nad Hronom
Výmera: 67 m2
Počet izieb: 2
Poschodie: 6 z 7
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Iné: Orientácia bytu je na juhovýchod a severozápad.

Ďalšie výhody: Súčasťou bytu je aj loggia s rozlohou cca 3 m2.


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná kancelária JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na predaj zrekonštruovaný dvojizbový byt nachádzajúci sa na Hviezdoslavovej ulici v Žiari nad Hronom.
Ponúkaný byt označujeme ako zaujímavú ponuku.
Byt je umiestnený na 6. poschodí v sedemposchodovom zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom. Orientácia bytu je na juhovýchod a severozápad. Byt pozostáva z priestrannej chodby, kuchyne, obývačky spojenej so spálňou, detskej izby, samostatnej kúpeľne s rohovou vaňou, samostatným WC. Byt má taktiež plastové okná. Súčasťou bytu je aj loggia s rozlohou cca 3 m2. K bytu prináleží aj pivnica s rozlohou cca 2 m2.
Úžitková plocha bytu je 67 m2. 
Vyššie sme uviedli základné údaje o ponúkanej nehnuteľnosti, teraz by sme Vám ju chceli trošku priblížiť prostredníctvom bližšieho opisu.
Dvojizbový byt, ktorý je predmetom tejto ponuky je priestranný a prešiel rekonštrukciou. V tomto prípade bol rekonštrukciou prerobený trojizbový byt na dvojizbový s tým, že budúci majiteľ si ho môže prerobiť späť na trojizbový.
Vykurovanie bytu je centrálne. Podlahová plocha bytu je tvorená laminátovými podlahami a dlažbou. V chodbe a v časti obývačky, ktorá sa používa ako spálňa sa nachádzajú vstavané skrine. V byte sa taktiež nachádzajú podhlady (znížené stropy) s bodovým svietením, v obývačke a detskej izbe je urobená izolácia bočných stien. Vchodové dvere sú bezpečnostné, interiérové dvere sú drevené.
K dispozícii je kompletná občianska vybavenosť – materská škôlka, základná škola, stredná škola, potraviny, večierka, autobusová stanica, MHD. Do centra mesta sa pešo dostane do 10 minút. 
Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí. Kontakt na realitného makléra: Jozef Sedliak, tel. kontakt: 0915 510 077, e-mail: realityjodes@realityjodes.sk.

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Jozef Sedliak
tel.č.: 0915 510 077
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat