unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PREDAJ RODINNÝ DOM V HUBOVEJ PRI RUŽOMBERKU

Popis: Obytná plocha prízemia a 1.poschodia je cca 93m2
Cena: 45 000 €
Cena/m2: 483,87 €
Lokalita: PRI VÁHU
Obec: HUBOVÁ
Výmera: 93 m2
Počet izieb: 3
Poschodie: Prízemie, 1.poschodie a neobytné podkrovie
Stav: Pôvodný stav
Iné: Dom je vhodný na trvalé bývanie, rekreačné účely, prípadne komerčný prenájom.

Ďalšie výhody: V obci je k dispozícii veľmi dobrá občianska vybavenosť.


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť Reality JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na predaj rodinný dom v obci Hubová, ktorá je od Ružomberka vzdialená cca 11 km.
Rodinný dom je v pôvodnom stave, čo umožňuje budúcim vlastníkom prerobiť si ho podľa vlastných predstáv. Napriek tomu, že rodinný dom je v pôvodnom stave je zachovalý, presvetlený a suchý. Pozostáva z prízemia, 1.poschodia a neobytného podkrovia. Obytná plocha prízemia a 1.poschodia je cca 93 m2, neobytné podkrovie má rozlohu cca 50m2. Rodinný dom je napojený na vodu, elektriku, kúrenie bolo zabezpečované prostredníctvom piecok na pevné palivo.
Prízemie rodinného domu sa skladá z chodby, obytnej izby, kuchyne a technickej miestnosti. 1. poschodie pozostáva z chodbičky, izby, kuchyne, kúpeľne s WC a špajze.
Rodinný dom sa nachádza v spoločnom dvore a je spojený s druhým rodinným domom. K predávanému rodinnému domu neprináleží pozemok okolo rodinného domu, ale k domu je zriadené právo prechodu pešo, prejazdu motorového vozidla. Pozemok pod rodinným domom je vo vlastníctve predávajúceho. Zastavaná plocha rodinného domu je 62 m2.V prípade záujmu je možné dať do užívania záhradu, ktorá sa nachádza kúsok od rodinného domu. Dom je vhodný na trvalé bývanie, rekreačné účely, prípadne komerčný prenájom.
V obci je k dispozícii veľmi dobrá občianska vybavenosť, materská škola, základná škola, potraviny, pošta, dobrá dostupnosť do Ružomberka.Obec Hubová sa rozprestiera v krásnom prostredí Dolného Liptova.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné poradenstvo. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí. Realitný maklér: Jozef Sedliak, tel. kontakt: 0915 510 077, email: realityjodes@realityjodes.sk.


Realitný maklér:
Jozef  Sedliak
tel.č.: 0915 510 077
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat