unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PREDAJ PRÍJEMNÝ 2 – IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V RUŽINOVE

Popis: Byt sa predáva kompletne zariadený
Cena: 175 000 €
Cena/m2: 2 868,85 €
Lokalita: Rovníková
Obec: Bratislava
Výmera: 61 m2
Počet izieb: 2
Poschodie: 7
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Iné: Byt je umiestnený v tehlovej nadstavbe bytového domu

Ďalšie výhody: Veľmi pekné prostredie časti Ostredky s krásnym parkom


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES+ s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na predaj veľmi príjemný 2 -izbový byt v krásnej lokalite so zeleňou, na Rovníkovej ulici.
Byt je umiestnený v tehlovej nadstavbe bytového domu s výťahom na 7 zo 7. poschodí. Orientácia bytu je juhozápad. Z bytu je veľmi pekný výhľad.
Úžitková plocha bytu prestavuje cca 61 m2 , obytná plocha bytu je cca 59 m2, loggia má rozlohu cca 10 m2. K dispozícii je aj kobka na medziposchodí o rozlohe 2,50m2.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, kuchyne, obývačky, za obývačkou je malá chodbičky s ďalšou vstavanou skriňou, cez ktorú prechádzate do spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatného WC. Na loggiu sa vychádza z obývačky.
Byt sa predáva kompletne zariadený.
Byt má plastové okná, elektrika je vedená v medených kábloch, kúrenie je podlahové elektrické a ohrev vody je zabezpečovaný prostredníctvom elektrického bojlera. V byte zostáva taktiež klimatizácia. Byt taktiež ponúka možnosť jeho prerobenia na 2,5 izbový.
Bytový dom je zrekonštruovaný.
V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť a aj veľmi pekné prostredie časti Ostredky s krásnym parkom, ihriskom. Parkovanie je verejné.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis . Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa mi ozvite, ak nie, tak ďakujem za Váš čas. Prajem Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.


Realitný maklér:
Jozef  Sedliak
tel.č.: 0915 510 077
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat