unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

ZÁHRADNÁ CHATA V BARTOŠOVEJ LEHÔTKE SO SLNEČNOU ZÁHRADOU

Popis: záhradná chatka v záhradkárkej osade
Cena: 22 500 €
Cena/m2: 39,75 €
Lokalita: Kremnica
Obec: Bartošova Lehôtka
Výmera: 566 m2
Počet izieb: 2
Poschodie:
Stav: pôvodný
Iné:

Ďalšie výhody: slnečná záhrada, menšia chatka, pitná voda v neďalekej studničke


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na predaj záhradu o výmere 566 m2.

Prístup je z hornej aj dolnej časti záhrady. Na pozemku je drevená chatka, ktorá je pripojená k elektrickej energii. Pozostáva z predsiene, veľkej obývacej miestnosti, menšej izbičky na spanie, komory s prístupom do pivnice a z WC. WC je splachovacie na úžitkovú vodu, ktorej rozvod je potiahnutý cez záhradu. Pitná voda je v neďalekej studničke. K dispozícii je aj menšie podkrovie slúžiace skôr na uskradnenie vecí. Strecha je plechová.

V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné poradenstvo. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.


Realitný maklér:
Mgr. Klára Holicová, RSc. : +421915972958, e-mail: klara.holicova@realityjodes.sk
návrat