unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PREDAJ RODINNÝ DOM V HORNEJ VSI LEN 3 KM OD KREMNICE

Popis: v pôvodnom stave s rovinatým pozemkom
Cena: 99 000 €
Cena/m2: 660,00 €
Lokalita: Kremnica
Obec: Horná Ves
Výmera: 150 m2
Počet izieb: 4
Poschodie:
Stav: pôvodný
Iné:

Ďalšie výhody:


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Nezabudnite si pozrieť 3D sken nehnuteľnosti:https://my.matterport.com/show/?m=PT1dbNdnsTw
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Horná Ves pri Kremnici.
Postavený bol okolo roku 1960 z kvadrov. Pozostáva z obývacej miestnosti, spálne, detskej izby so šatníkom, chodby, kúpeľne s WC, predsiene, kotólne, podkrovia, kde sa nachádza manzardka a celkom veľký podkrovný priestor. Strecha je škridlová. Kúrenie je ústredné zabezpečené kotlom na pevné palivo. Pri pozemku je prípojka plynu. Pozemok je rovinatý o celkovej rozlohe 797 m2. Dom nie je napojený na kanalizáciu, žumpu ani septik. Vodovod je verejný. Prístup je z hlavnej cesty a pešo cez most. v priamej blízkosti nie sú susedia.  
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné  poradenstvo. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.


Realitný maklér:
Mgr. Klára Holicová, RSc. : +421915972958, e-mail: klara.holicova@realityjodes.sk
návrat