unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PREDAJ VEĽMI PEKNÝ 4 – IZBOVÝ BUNGALOV V BUDČI

Popis: Dom je umiestnený na pozemku s rozlohou 577 m2
Cena: 176 900 €
Cena/m2: 1 922,83 €
Lokalita: Budča
Obec: Budča
Výmera: 92 m2
Počet izieb: 4
Poschodie: Prízemie
Stav: Novostavba
Iné: Vedľa rodinného domu je prístrešok na auto spojený s uzavretou náraďovňou

Ďalšie výhody: Veľkou výhodou je osadenie domu v slepej ulici, pod lesom.


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná kancelária Reality JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na predaj veľmi pekný bungalov vo vyhľadávanej lokalite - Budča pri Zvolene. Rodinný dom je umiestnený na pozemku s rozlohou 577 m2, úžitková plocha domu je 92 m2.
4 – izbový rodinný dom pozostáva z predsiene, centrálnej chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, troch samostatných izieb, kúpeľne, samostatného WC, komory. Z obývačky je výstup na terasu. K dispozícii je aj úložný priestor v podkroví. Súčasťou predaja je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi –umývačka riadu, indukčná varná doska, elektrická rúra. Mesačné náklady pre 4 člennú rodinu predstavujú cca 150 eur.
Veľkou výhodou je aj osadenie domu v slepej ulici, pod lesom. Prístup do domu je bezbariérový. Pozemok okolo domu je mierne svahovitý – kaskádovito usporiadaný.
Jedná sa o drevodom - difúzne uzatvorená konštrukcia. Skelet z KVH hranolov 120mm, výplň minerálna vlna, z vonkajšej strany 12 mm OSB doska, 100 mm polystyrén, kontaktná silikónová omietka. Zvnútra 12mm OSB doska, 12,5 mm protipožiarny sadrokartón. Plastové okná s izolačným dvojsklom, interiérové hliníkové žalúzie. Vykurovanie domu je elektrické - priamovýhrevné konvektory a krbová piecka. Ohrev TUV je zabezpečovaný elektrickým bojlerom. Rodinný dom je taktiež napojený na obecný vodovod a kanalizáciu. Plyn nie je zavedený. Kolaudácia domu bola uskutočnená v roku 2013. Súčasťou dokumentácie pri predaji domu je aj projektová dokumentácia.
Vedľa rodinného domu je prístrešok na auto spojený s uzavretou náraďovňou (12 m2 - bicykle a pod.), záhradný prístrešok pre záhradné náradie a drevo na kúrenie.
Obec s jej výbornou polohou ponúka možnosť rýchleho napojenia na diaľnicu a veľmi dobrého spojenia autobusovou prímestskou dopravou – zastávka 4 min. V obci sa nachádza kompletná občianska -potraviny, škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň.
V tomto prípade sa podľa nášho názoru jedná o veľmi zaujímavú ponuku, jednak kvôli lokalite, kde je dom umiestnený, jeho dispozícii a komfortu, ktorý ponúka.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj hypotekárne poradenstvo. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajem Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí. V prípade záujmu o bližšie informácie, obhliadku, kontaktujte prosím p. Jozefa Sedliaka, na tel. č. 0915 510 077 alebo emailom na realityjodes@realityjodes.sk


Realitný maklér:
Jozef  Sedliak
tel.č.: 0915 510 077
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat