unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

Pozemok v rekreačnej oblasti Krpáčovo, 3743 m2

Popis: V tichom lesnom prostredí Nízkych Tatier
Cena: Dohodou
Lokalita: Horehronie
Obec: Horná Lehota
Výmera: 3743 m2
Počet izieb:
Poschodie:
Stav:
Iné:

Ďalšie výhody:


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť REALITY JODES, s.r.o., si Vám dovoľuje ponúknuť v Krpáčove, známej rekreačnej oblasti  v podhorí Nízkych Tatier, parcelu o veľkosti 3743 m2, ktorá je vhodná na výstavbu viacerých rekreačných chát.
Jedná sa o zarastený pozemok obklopený lesom s mierne svahovitým terénom, ktorý sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí bez susedov.Ide o parcelu registra C, ktorá je na LV vedená ako ostatné plochy a nachádza sa v katastrálnom území Horná Lehota.
Pitnú vodu je možne riešiť formou studne, inžinierske siete sú v tejto oblasti dostupné.Rozmery a ďalšie informácie zašlem na požiadanie.V prípade rýchleho jednania možná dohoda.
 V rekreačnej oblasti sa nachádza vodná nádrž Krpáčovo či lyžiarsky vlek a zároveň poskytuje dostatok súkromia a možností na rekreáciu. Taktiež sa v okolí nachádza viacero lyžiarskych vlekov (Mýto Ski & Bike centrum, Ski centrum Čertovica alebo Jasná - Chopok juh), golfové Ihrisko Tále, Čiernohronská železnička, jaskyňa Mŕtvych netopierov či Bystrianska jaskyňa a v tiež je v blízkosti plánovaná výstavba novej cyklotrasy.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné finančné poradenstvo. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.


Realitný maklér:
Ing. Mgr. Martin Medveď, e-mail: martin.medved@realityjodes.sk, tel. číslo: 0948 390 660
návrat