unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

EXKLUZÍVNE – NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 2 izbový byt v ZV

Popis: Byt sa nachádza na 1 . poschodí s vchodom iba pre dva byty
Cena: 109 700 €
Cena/m2: 1 567,14 €
Lokalita: Zvolen
Obec: ZVOLEN
Výmera: 70 m2
Počet izieb: 2
Poschodie: 1
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Iné: Byt sa predáva zariadený.

Ďalšie výhody: Možnosť prerobiť si byt aj na 3 izbový.


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť Reality JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje exkluzívne ponúknuť na predaj 2 izbový priestranný byt po kompletnej rekonštrukciu nachádzajúci sa v širšom centre mesta Zvolen.
Byt sa nachádza na 1 . poschodí s vchodom iba pre dva byty a má rozlohu 69,53 m2.
Rozloha bytu umožňuje budúcemu vlastníkovi v prípade jeho záujmu prerobiť si ho aj na 3 izbový. V byte sú plastové okná, bezpečnostné dvere. Na poschodí k bytu prislúcha aj úložný priestor (kumbál) s rozlohou cca 3m2 a na prízemí je taktiež k dispozícii spoločná kočikáreň. K bytu je vytvorené jedno parkovacie miesto. Náklady na byt pre 3 osoby predstavujú cca 130 eur.
Byt sa predáva zariadený.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné poradenstvo. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí. :-)


Realitný maklér:
Jozef  Sedliak
tel.č.: 0915 510 077
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat