unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

EKLUZÍVNE-NA PRENÁJOM KRÁSNY 2-IZBOVÝ BYT V RIVERI

Popis: Byt sa nachádza na 2.nadzemnom podlaží o rozloha 32,61 m2
Cena: 500 €
Cena/m2: 15,15 €
Lokalita: RÁKŠ
Obec: ZVOLEN
Výmera: 33 m2
Počet izieb: 2
Poschodie: 2
Stav: NOVOSTAVBA
Iné: Byt je orientovaný na juho-západ

Ďalšie výhody: Byt je zaujímavo dispozične a dizajnovo riešený


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná kancelária JODES+ s.r.o. Vám ponúka na základe výhradného zastúpenia na prenájom krásny 2 – izbový byt v rezidencii RIVER vo Zvolene.
Byt sa nachádza na 2.nadzemnom podlaží, jeho rozloha je 32,61 m2 a orientovaný je na juho-západ. V bytovom dome je samozrejme k dispozícii výťah.
Tento krásny, vkusný a kompletne zariadený byt s balkónom v novostavbe RIVER ponúka príjemné, komfortné bývanie neďaleko centra mesta Zvolen. Byt je vhodný pre 1-2 osoby a je zaujímavo dispozične a dizajnovo riešený.
Parkovanie je zatiaľ možné na spevnených plochách okolo bytového domu.
Cena prenájmu je 500 eur aj s energiami, TV a internetom. Pri podpise nájomnej zmluvy sa uhrádzajú 2 depozity, 1 mesačné nájomné. Odplatu realitnej kancelárie uhrádza prenajímateľ.
Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa mi ozvite, ak nie, tak ďakujem za Váš čas. Prajem Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.


Realitný maklér:
Jozef  Sedliak
tel.č.: 0915 510 077
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat