unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

ÚTULNÝ DOMČEK NA HOREHRONÍ VHODNÝ AKO CHATA

Popis: LEN 1 MIN. OD LYŽIARSKEHO STREDISKA V ČIERNOM BALOGU
Cena: 29 900 €
Cena/m2: 533,93 €
Lokalita: Horehronie
Obec: Čierny Balog
Výmera: 56 m2
Počet izieb: 2 +KK
Poschodie:
Stav: čiastočná rekonštrukcia
Iné:

Ďalšie výhody: Vlastná studňa, plastové okná, dobrý prístup, turisticky zaujímavá lokalita na šport i výlety s deťmi


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná kancelária JODES+ s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť, na základe výhradného zastúpenia, tento murovaný čiastočne prerobený domček neďaleko lyžiarskeho strediska za príjemnú cenu. 
Chcete si kúpiť rekreačný domček, ktorý by ste vedeli využívať celoročne, ktorý si môžete hneď zariadiť a užívať si voľné chvíle s rodinou či priateľmi ?  Najlepšie v lokalite, kde máte veľa možností na výlety aj s deťmi (napr. Čiernohronská železnička, Lesnícky skanzen vo Vydrovskej doline, Dobročský prales ...), turistiku či cykloturistiku a v zime lyžiarske stredisko takmer pod nosom, či neďaleko bežkárske dráhy alebo dobré možnosti na skialpinizmus ?  
Hľadáte menší rekreačný domček s nízkymi nákladmi na energie?Potom ste tu správne. Verím, že tento domček v Čiernom Balogu na Horehroní bude pre Vás ten pravý.Tento domček Vám vie poskytnúť súkromie, keďže celý pozemok je z hornej a bočných strán ohraničený skalnatým zrázom a z tohto dôvodu ani nebudú  v susedstve iné stavby. Poskytne Vám pohodlie - v lete príjemný chládok a v zime teplo a nezameniteľnú atmosféru praskajúceho dreva, ktorú počas chladných dní bude vytvárať krb vo veľkej obývacej miestnosti.
 Napriek skalnatému zrázu je pri domčeku rovinatý a slnečný pozemok s veľkosťou 537 m², na ktorom možno zhotoviť príjemné posedenie s ohniskom a zároveň nie je priveľký, aby ste jeho údržbou netrávili veľa času a mali z neho maximálny úžitok.
Rekreačný domček je murovaný, má plastové okná, je podpivničený a má veľkú kuchyňu s kachľovou pecou, kúpeľňu s vaňou, jednu izbu vhodnú na oddych a druhú veľkú izbu s krbom,  ideálnu na relax a zábavu pre celú rodinu či priateľov.
Čo hovoríte na takúto chatu, a to za cenu 29. 900 €, v ktorej sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníctva ?
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné hypotekárne poradenstvo. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí. 

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Realitný maklér:
Ing. Mgr. Martin Medveď, e-mail: martin.medved@realityjodes.sk, tel. číslo: 0948 390 660
návrat