unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

O nás

» O spoločnosti » Realitní makléri » Ako predávame, kupujeme a prenajímame » Odhad trhovej ceny nehnuteľností » Referencie

O spoločnosti

JODES, s.r.o. je mladá spoločnosť, ktorú založili manželia - Jozef a Denisa Sedliakovci, ktorých zaujal svet realít. Veľmi si vážime, že môžeme sprevádzať našich klientov pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností.

Prajeme Vám v živote veľa šťastia, príjemných stretnutí, úspechov a tešíme sa na stretnutie!

Jozef a Denisa Sedliakovci

Realitní makléri

Jozef Sedliak

Jozef Sedliak

Realitná činnosť pre mňa nie je len práca, ale aj hobby. Veľmi sa mi páči spoznávať vždy nových ľudí a nesedieť iba v kancelárii, ale aj cestovať. Vždy sa snažím túto činnosť robiť s pokorou a ľudskosťou, tak aby boli všetky strany spokojné a šťastné.

Tel. kontakt: 0915 510 077
E-mail: realityjodes@realityjodes.sk
JUDr. Denisa Sedliaková

JUDr. Denisa Sedliaková

Práca v realitách je naozaj zaujímavá. Človek prostredníctvom tejto práce spozná veľmi veľa nových, príjemných ľudí, naučí sa mnoho a čerešničkou je, keď sa pri tejto práci plnia sny o nájdení svojho nového domova.

Tel. kontakt: 0948 114 976
E-mail: realityjodes@realityjodes.sk

Ako predávame, kupujeme a prenajímame

Najlepšie ako vieme.:-)

Pri výkone našej práce je pre nás najdôležitejšia kvalita služby, ktorú poskytujeme a ktorá je výsledkom našej spolupráce s klientmi. Orientujeme sa na banskobystrický kraj, ale máme aj ponuky, ktoré sú mimo územia tohto kraja.

Pre nás je prvoradá spokojnosť klientov a preto sa snažíme, aby nás klienti vnímali ako svojho spoľahlivého partnera, s ktorým chcú dosiahnuť spoločný cieľ.

K našim klientom pristupujeme individuálne, nakoľko každý má svoje vlastné požiadavky, potreby, názory, postoje a v neposlednom rade pocity, ktoré zohrávajú podstatnú úlohu.

Pri spolupráci kladieme veľký dôraz na dôveru, úprimnosť, otvorenosť a stanovenie jasných pravidiel. Klientom sa snažíme prinášať objektívne informácie, neskresľovať ich, nesľubovať niečo, čo nie je možné zrealizovať.

Samozrejme, nie je vždy všetko ideálne a bez problémov, ale držíme sa hesiel - "problémy sú na to, aby sa riešili" a "každý problém má svoje riešenie". Nejdeme sa hrať na superhrdinov, ktorí všetko vedia a všade boli, my sami sa toho každý deň veľa naučíme. Vždy sa snažíme našu prácu vykonávať s pokorou, láskou a spravodlivo.

Odhad trhovej ceny nehnuteľností

Naša spoločnosť taktiež zabezpečuje službu - trhové oceneňovanie nehnuteľností. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Referencie

"Služby realitnej kancelárie som pri predaji svojej nehnuteľnosti pôvodne vôbec nehľadal. Našťastie som sa dostal do kontaktu s realitnou kanceláriou Jodes, čo mi ušetrilo veľa času a úsilia. Nehnuteľnosť, ktorú som predával, predali k maximálnej spokojnosti v dohodnutej cene a v predpokladanom čase. Servis a komunikácia boli na vysokej odbornej, aj osobnej úrovni. Aj v súčasnosti odporúčam služby kancelárie pokiaľ niekto v mojom okolí podobnú službu môže využiť."
Kvetoslav

"Realitná kancelária JODES sprostredkovala v krátkom čase predaj dvoch mojich nehnuteľností. Prístup z jej strany bol veľmi profesionálny, ľudský, ústretový... pomáhala so všetkými potrebnými dokumentami. Komunikácia a riešenie problémov bolo okamžité a na vysokej úrovni..... Spoluprácu s r.k JODES môžem len odporúčať."
Martin