unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

O nás

» O spoločnosti » Realitní makléri » Ako predávame, kupujeme a prenajímame » Odhad trhovej ceny nehnuteľností » Referencie

O spoločnosti

JODES, s.r.o. je mladá spoločnosť, ktorú založili manželia - Jozef a Denisa Sedliakovci, ktorých zaujal svet realít. Veľmi si vážime, že môžeme sprevádzať našich klientov pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností.

Prajeme Vám v živote veľa šťastia, príjemných stretnutí, úspechov a tešíme sa na stretnutie!

Jozef a Denisa Sedliakovci

Realitní makléri

Jozef Sedliak

Jozef Sedliak

Realitná činnosť pre mňa nie je len práca, ale aj hobby. Veľmi sa mi páči spoznávať vždy nových ľudí a nesedieť iba v kancelárii, ale aj cestovať. Vždy sa snažím túto činnosť robiť s pokorou a ľudskosťou, tak aby boli všetky strany spokojné a šťastné.

Tel. kontakt: 0915 510 077
E-mail: realityjodes@realityjodes.sk
JUDr. Denisa Sedliaková

JUDr. Denisa Sedliaková

Práca v realitách je naozaj zaujímavá. Človek prostredníctvom tejto práce spozná veľmi veľa nových, príjemných ľudí, naučí sa mnoho a čerešničkou je, keď sa pri tejto práci plnia sny o nájdení svojho nového domova.

Tel. kontakt: 0948 114 976
E-mail: realityjodes@realityjodes.sk
Kvetoslav Šakový

Kvetoslav Šakový

Mojím profesionálnym heslom je spolupráca. Vždy na strane klienta. Reality JODES je miestom kde môžem pracovať podľa týchto pravidiel. Príďte a presvedčte sa.

Tel. kontakt: 0905 825 972
E-mail: kvetoslav.sakovy@realityjodes.sk
Mgr. Klára Holicová

Mgr. Klára Holicová

Som realitná maklérka. Pri práci využívam záľubu vo fotografovaní a učím sa nové veci, s ktorými som sa doteraz nestretla. Otvára mi dvere do sveta, kde som pani svojho času a môžem pracovať sama na sebe, a tým pomáhať aj iným ľudom nájsť svoj domov.

Tel. kontakt: 0915 972 958
E-mail: klara.holicova@realityjodes.sk
Ing. Mgr. Martin Medveď - Realitný maklér pre oblasť Horehronia

Ing. Mgr. Martin Medveď - Realitný maklér pre oblasť Horehronia

Táto práca pre mňa predstavuje hlavne pomoc  ľuďom pri jednom z tých najdôležitejších životných krokov ako je nájdenie si nového domova alebo na druhej strane pomoc so zmenou domova, či získaní potrebného kapitálu na zaistenie finančného pohodlia do ďalšieho života.   Vaša spokojnosť je pre mňa tou najlepšou odmenou. 

Tel. kontakt: 0948 390 660
E-mail: martin.medved@realityjodes.sk
Nikola Oremová

Nikola Oremová

Táto práca ma fascinuje pretože môžem pomáhať ľuďom nájsť ich nové bývanie, spoznať veľa nových ľudí a taktiež navštíviť miesta, ktoré by som pri inej práci nevidela. Práca realitného makléra je zaujímavá a s každým novým klientom prináša nové zážitky a skúsenosti, a tak mení rutinu života na niečo nové a zaujímavé.

Tel. kontakt: 0910 773 838
E-mail: nikola.oremova@realityjodes.sk
Roman Ivan

Roman Ivan

Ako realitný maklér som veľmi rád že môžem stáť pri mojich klientoch a pomáhať im pri takom dôležitom rozhodnutí ako je kúpa alebo predaj nehnuteľnosti.

Tel. kontakt: 0948 654 721
E-mail: roman.ivan@realityjodes.sk
Mgr.Soňa Fabianová

Mgr.Soňa Fabianová

V činnosti realitného makléra som našla spojenie mojich obľúbených aktivít, ktorými sú cestovanie, spoznávanie nových ľudí a obchodovanie. Pridanou hodnotou je pre mňa skutočnosť, že pomáham ľuďom nájsť ich nový domov.


Tel. kontakt: 0902 462 086
E-mail: sona.fabianova@realityjodes.sk

Ako predávame, kupujeme a prenajímame

Najlepšie ako vieme.:-)

Pri výkone našej práce je pre nás najdôležitejšia kvalita služby, ktorú poskytujeme a ktorá je výsledkom našej spolupráce s klientmi. Orientujeme sa na banskobystrický kraj, ale máme aj ponuky, ktoré sú mimo územia tohto kraja.

Pre nás je prvoradá spokojnosť klientov a preto sa snažíme, aby nás klienti vnímali ako svojho spoľahlivého partnera, s ktorým chcú dosiahnuť spoločný cieľ.

K našim klientom pristupujeme individuálne, nakoľko každý má svoje vlastné požiadavky, potreby, názory, postoje a v neposlednom rade pocity, ktoré zohrávajú podstatnú úlohu.

Pri spolupráci kladieme veľký dôraz na dôveru, úprimnosť, otvorenosť a stanovenie jasných pravidiel. Klientom sa snažíme prinášať objektívne informácie, neskresľovať ich, nesľubovať niečo, čo nie je možné zrealizovať.

Samozrejme, nie je vždy všetko ideálne a bez problémov, ale držíme sa hesiel - "problémy sú na to, aby sa riešili" a "každý problém má svoje riešenie". Nejdeme sa hrať na superhrdinov, ktorí všetko vedia a všade boli, my sami sa toho každý deň veľa naučíme. Vždy sa snažíme našu prácu vykonávať s pokorou, láskou a spravodlivo.

Odhad trhovej ceny nehnuteľností

Naša spoločnosť taktiež zabezpečuje službu - trhové oceneňovanie nehnuteľností. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Referencie

"Služby realitnej kancelárie som pri predaji svojej nehnuteľnosti pôvodne vôbec nehľadal. Našťastie som sa dostal do kontaktu s realitnou kanceláriou Jodes, čo mi ušetrilo veľa času a úsilia. Nehnuteľnosť, ktorú som predával, predali k maximálnej spokojnosti v dohodnutej cene a v predpokladanom čase. Servis a komunikácia boli na vysokej odbornej, aj osobnej úrovni. Aj v súčasnosti odporúčam služby kancelárie pokiaľ niekto v mojom okolí podobnú službu môže využiť."
Kvetoslav

"Realitná kancelária JODES sprostredkovala v krátkom čase predaj dvoch mojich nehnuteľností. Prístup z jej strany bol veľmi profesionálny, ľudský, ústretový... pomáhala so všetkými potrebnými dokumentami. Komunikácia a riešenie problémov bolo okamžité a na vysokej úrovni..... Spoluprácu s r.k JODES môžem len odporúčať."
Martin