unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

Na predaj starší gazdovský domček v Dvorníkoch

Popis: 4 izbový rodinný dom na pozemku o rozlohe 1385 m2
Cena: 12 500 €
Cena/m2: 104,17 €
Lokalita: Dvorníky
Obec: Hontianske Tesáre
Výmera: 120 m2
Počet izieb: 4
Poschodie:
Stav: pôvodný stav
Iné:

Ďalšie výhody: hospodárske budovy, veľký pozemok, neďaleko kúpeľného mesta Dudince


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES+, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe dohody o výhradnom zastúpení na predaj starší gazdovský domček v Dvorníkoch, t.j. v časti obce Hontianske Tesáre, okres Krupina.
V tomto prípade ide o 4-izbový čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom s hospodárskymi budovami, ktorý je umiestnený na veľkom pozemku s rozlohou 1385 m2. Rodinný dom tvoria štyri izby, kúpeľňa, komora a zadná hospodárska časť. Dom je postavený z kameňa. Na dvore sa nachádza samostatná stavba, v ktorej je letná kuchynka a dreváreň.
Vykurovanie je zabezpečované pieckami na tuhé palivo a krbom. Obývačka je spojená s kuchyňou a nachádza sa v nej krb. V kúpeľni je umiestnený nový bojler na ohrev teplej vody, vaňa, umývadlo, wc. Zrekonštruované boli rozvody vody, odpadu, nalepené nové tapety. Podlahová plocha je tvorená linoleom a kobercom. Celá obec je plynofikovaná, takže budúci vlastník sa môže napojiť aj na plyn. Na pozemku sa nachádza suché wc.
Približne 10 km od obce sa nachádza kúpeľné mesto Dudince, ktoré ponúka svojim návštevníkom pestré možnosti relaxu.
Vyššie uvedenú nehnuteľnosť ponúka naša spoločnosť na základe dohody o výhradnom zastúpení.
V rámci predaja Vám zabezpečíme kompletný právny, katastrálny servis a bezplatné hypotekárne poradenstvo.
Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí!:-)


Realitný maklér:
Jozef Sedliak
tel. č.: 0915 510 077
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk

návrat