unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PRENÁJOM MODERNÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE ZVOLENA

Popis: Kancelársky priestor priamo na námestí Zvolena.
Cena: 276 €
Cena/m2: 10,22 €
Lokalita: Zvolen
Obec: ZVOLEN
Výmera: 27 m2
Počet izieb:
Poschodie: 2.
Stav: kompletná rekonštrukcia
Iné:

Ďalšie výhody: klimatizácia, kamerový bezpečnostný systém s napojením na políciu, upratovanie spoločných priestorov, moderný dizajn, toaletné potreby.


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť kancelársky priestor so sprchou a umývadlom na 2. poschodí vo výmere 27,65m². Cena prenájmu je 276,50 Eur ( s DPH)/mesiac vrátane energii. Priestor bude voľný od 1.1.2020.

Výhody: - klimatizácia, - kamerový bezpečnostný systém s napojením na políciu, - upratovanie spoločných priestorov, - moderný dizajn, - toaletné potreby.

V prípade záujmu kontaktujte p. Jozefa Sedliaka, na tel. č. 0915 510 077, prípadne e-mailom na realityjodes@realityjodes.sk. Ak Vás naša ponuka nezaujala, tak ďakujeme za Váš čas a prajeme Vám všetko dobré.


Realitný maklér:
Jozef Sedliak
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
tel.č.: 0915 510 077

návrat