unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

EXKLUZÍVNE – NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT V OBLASTI KORUTÁNSKA (RAKÚSKO)

Popis: Krásny zrekonštruovaný byt v prostredí Lienzerských Dolomitov
Cena: 56 800 €
Cena/m2: 916,13 €
Lokalita: Rakúsko
Obec: Dellach im Drautal
Výmera: 62 m2
Počet izieb: 2
Poschodie: 2.
Stav: kompletná rekonštrukcia
Iné:

Ďalšie výhody: občianska vybavenosť, lyžiarske strediská a možnosť turistiky v okolí


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES+  s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj dvojizbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a jedinečnej lokalite rakúskej dedinky Dellach im Drautal v oblasti Korutánska.
Ponúkaný byt označujeme ako veľmi zaujímavú, výhodnú ponuku, a to nielen kvôli tomu, kde sa nachádza, ale aj kvôli jeho možnostiam a výhodám, ktoré ponúka.
Byt je umiestnený na druhom poschodí. Byt sa predáva ako holobyt, pričom je možné ho dokončiť podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa. (viď foto) K bytu prináleží pivnica a jedno parkovacie miesto.
Obytná plocha bytu je 62 m2.
Za výhody tejto ponuky a okolia považujeme najmä širokú ponuku služieb, obchodov, reštaurácií, kaviarní a to všetko v kombinácii s čerstvým vzduchom a Lienzerských Dolomitov.
Malebná rakúska dedinka Dellach im Drautal ponúka širokú škálu turistiky, resp. turistických chodníkov, cyklistických chodníkov, moderné kúpalisko, športové zariadenia ako tenisové kurty, curlingová hala, skatepark a plážový volejbal. V neposlednom rade netreba zabudnúť ani na milovníkov rakúskej tradičnej kuchyne.
V okolí Dellach im Drautal nájdete krásne lyžiarske strediská Zettersfeld a Hochstein v Lienzi, čo je autom cca 25min, ale aj krásne rakúske jazerá. Tieto lyžiarske strediská ponúkajú perfektne upravené zjazdovky, pričom zjazdovky Zettersfeldu sú príjemným protikladom k náročným svahom Hochsteinu. Dôležitá poznámka je, že pri zakúpení Ski-pass/permanentky platí, že je platná aj v ďalších okolitých strediskách, napríklad Mölltaler Gletscher, Ankogel, Sillian, čiže pri dlhšom pobyte sa možno oplatí vyraziť na výlet a skúsiť aj svahy u susedov. Okrem iného Zettersfeld je obľúbeným rodinným strediskom. Nájdeme tu ale aj centrum freestyl-u — miestny funpark Sunsite-Park. Údolie Lienzu a jeho okolie ponúka vyše 100km bežkárskych tratí. Tí, ktorí sa necítia na zjazd ani na bežky alebo len potrebujú zmenu, zažijú určite veľa zábavy pri sánkovaní, pretože okolie Lienzu ponúka spolu okolo 30km sánkarskych tratí a terénov, niektoré aj s večernou osvetlenou prevádzkou. Výborná je aj ďalšia atrakcia – celoročná bobová dráha Ostirodler na Hochsteine. Ďalej toto mesto ponúka mestskú krytú plaváreň so saunou, možnosť zahrať si tenis, korčuľovať sa na jazere alebo na klzisku, či ísť do kina. Lienz ako mesto má krásne historické centrum, parky, zámok Bruck a ďalšie atrakcie, ktoré dajú zimnej, ale aj letnej dovolenke úplne iný nádych.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj hypotekárne poradenstvo.
Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.:-)


Realitný maklér:
Jozef  Sedliak
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
tel.č.: 0915 510 077

návrat