unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

(+ VIDEO) EXKLUZÍVNE - NA PREDAJ DREVENICA VYHNE S VLASTNÝM PITNÝM PRAMEŇOM

Popis: a s výhľadom na Štiavnické vrchy
Cena: 450 000 €
Cena/m2: 1 122,19 €
Lokalita: Vyhne
Obec: Vyhne
Výmera: 401 m2
Počet izieb:
Poschodie:
Stav:
Iné:

Ďalšie výhody: Výhľad na Vyhne a Štiavnické vrchy, vlastný pitný prameň zavedený do drevenice


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES+ s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na predaj krásnu drevenicu v obci Vyhne len 12 km od Banskej Štiavnice. Drevenica sa nachádza na unikátnom mieste, odkiaľ máte výhľad na celé Vyhne. Vyhne sú banícka obec, ktorá sa pýši svojou kúpeľnou históriou a najstarším pivovarom na Slovensku.
Drevenica s pozemkami o rozlohe 3735 m2 s nachádza v srdci prírody. Ku drevenici vedie asfaltová cesta. Momentálne je táto nehnuteľnosť využívaná ako ubytovacie zariadenie s 21 lôžkami.

Drevenica pozostáva zo:

- Suterénu o rozlohe spolu 122,57 m2. Nachádzajú sa tu dve chodby, dve sprchy, WC, päť skladov, kotolňa, pracovňa, vonkajšie schodisko. V suteréne sú eurookná robené na mieru.
- Prízemia o rozlohe spolu 132,96 m2. Na prízemí je terasa o rozlohe 39,04 m2, spálňa, chodba, kúpeľňa, WC, druhá izba, kuchyňa, obývacia miestnosť a schodište. Okná sú robené na mieru.
- Podkrovie č. 1 má rozlohu 90,26 m2 a pozostáva z chodby, izby o rozlohe 36,77 m2, kúpeľne s WC, druhej izby o rozlohe 26,63 m2, druhá kúpeľňa s WC, rebríkové schodište do podkrovia. Sú tu eurookná a drevené strešné okná zn. Velux.
- Podkrovie č. 2 má rozlohu spolu 56,04 m2 a je tu jedna izba s balkónom a kúpeľňa.

V izbách sú laminátové podlahy a v kúpeľniach je keramická dlažba. Všetky kúpeľne sú vybavené novou sanitou. Obklad v izbách je drevený. Skelet je urobený bez jediného klinca a doteraz sa oň majitelia výborne starali. Nátery sa robia pomocou soli a ľanového oleja z vnútra. Na priestranných terasách je zámková dlažba. Strecha je z pálenej škridly zn. Bramac, kde sú umiestnené solárne kolektory.
K drevenici prislúchajú pozemky, kde je množstvo ovocných stromov, kríkov ako napríklad ginko a pod. Výnimočné na tejto drevenici je to, že má vlastný prameň s minerálnou vodou, ktorá je zavedená do drevenice. Rozbor pitnej vody sa robí dvakrát do roka.
Ročný obrat predstavuje 40.000 Eur. Konajú sa tu rôzne teambuildingy, semináre, ale ľudia sem chodia aj kvôli prírode, turistike a aquaparku, ktorý funguje v lete aj v zime.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné hypotekárne poradenstvo. Ak by Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite na tel. číslo: 0915 972 958 alebo na e- mail: klara.holicova@realityjodes.sk. Ak Vás ponuka nezaujala, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.
 Linka na video:
https://www.youtube.com/watch?v=lJ9D7jEWJMA


Realitný maklér:
Mgr. Klára Holicová: +421915972958, e-mail: klara.holicova@realityjodes.sk
návrat