unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v Dúbravke

Popis: Obytná plocha bytu predstavuje 51 m2
Cena: 123 600 €
Cena/m2: 2 423,53 €
Lokalita: Nejedlého
Obec: Bratislava
Výmera: 51 m2
Počet izieb: 2
Poschodie: 3 z 8
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Iné: Byt je orientovaný na západ

Ďalšie výhody: V okolí bytového domu máte kompletnú občiansku vybavenosť


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
REZERVOVANÉ-Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj na základe výhradného zastúpenia pekný 2 izbový byt na ulici Nejedlého, v mestskej časti Dúbravka.
Dôležitá informácia: Byt bude možné odovzdať 20.6.2020, ale obhliadky, predaj je možný už v tomto čase.
Ponúkaný byt označujeme ako veľmi zaujímavú ponuku, a to nielen kvôli tomu, kde sa nachádza, ale aj kvôli jej dispozícii, možnostiam a komfortu, ktorý ponúka. 
Obytná plocha bytu predstavuje 51 m2 a nachádza sa v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom. Byt bez balkóna je umiestnený na 3. poschodí z 8. a orientovaný je na západ. 
Byt je čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná, sčasti urobené stierky, podlahová plocha bytu je tvorená laminátovými podlahami a taktiež dlažbou. K bytu prislúcha aj pivnica.
Vyššie sme Vás oboznámili s faktami, ktoré sú samozrejme veľmi dôležité, ale nedokážu ucelene vypovedať o ponúkanej nehnuteľnosti, preto dovoľte, aby sme Vám ju ešte trošku priblížili.
Keď prejdete vchodovými dverami otvorí sa pred Vami predsieň, z ktorej prechádzate po ľavej strane do izby, ďalej do samostatnej kúpeľne, do WC a do kuchyne v tvare „L“. Priamo cez predsieň prejdete do druhej obytnej izby. 
V okolí bytového domu máte kompletnú občiansku vybavenosť – materské škôlky, základnú školu, detské ihriská, obchodné centrum, lekáreň, pizzeriu.
V rámci predaja Vám zabezpečíme kompletný právny, katastrálny servis a hypotekárne poradenstvo.
Vyššie uvedenú nehnuteľnosť ponúka naša spoločnosť na základe dohody o výhradnom zastúpení.
Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí!
V prípade záujmu prosím kontaktujte p. Jozefa Sedliaka, telefonicky: 0915 510 077 alebo e-mailom na realityjodes@realityjodes.sk.


Realitný maklér:
V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte prosím Jozefa Sedliaka, tel. kont. 0915 510 077 alebo e-mailom: realityjodes@realityjodes.sk.
návrat