unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

Na prenájom veľmi pekný zariadený 2-izbový byt v širšom centre ZV

Popis: Byt sa nachádza na 1.nadzemnom podlaží v tehlovom bytovom dome
Cena: 550 €
Cena/m2: 8,59 €
Lokalita: E. M. Šoltésovej
Obec: ZVOLEN
Výmera: 64 m2
Počet izieb: 2
Poschodie: 1
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Iné: Byt má úžitkovú plochu 64 m2

Ďalšie výhody: Byt je kompletne zrekonštruovaný a aj kompletne zariadený


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na prenájom veľmi pekný, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v širšom centre mesta Zvolen, na Šoltésovej ulici. Byt má úžitkovú plochu 64 m2, nachádza sa na 1.nadzemnom podlaží v tehlovom bytovom dome bez výťahu. Byt je kompletne zrekonštruovaný a aj kompletne zariadený.
Čo sa týka zariadenia a spotrebičov v byte:
  •   v kuchyni sa nachádza kuchynská linka so  spotrebičmi: digestor, varná platňa elektrická, rúra na pečenie, umývačka riadu, zabudovaná chladnička, barový stôl, 2 barové stoličky, kávovar, mikrovlnná rúra.
  • v obývačke sa nachádza jedálenský stôl so stoličkami, obývacia stena, sedacia súprava, konferenčný stolík,
  •  v spálni je posteľ, skriňa s posuvnými dverami, komoda, nočný stolík, kreslo, zrkadlo,
  • v kúpeľni je umiestnená vaňa, práčka, kotol a k dispozícii je aj diaľkové ovládanie kúrenia. Pre údržbu bytu je k dispozícii vysávač, mop, vedro.
Cena prenájmu predstavuje 550 Eur/mesiac vrátane energii. Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné uhradiť jeden mesačný nájom a 2 mesačné depozity. Odplatu realitnej kancelárie uhrádza prenajímateľ. V prípade záujmu kontaktujte nášho realitného makléra – Jozefa Sedliaka, na tel. č. 0915 510 077, prípadne e-mailom na realityjodes@realityjodes.sk. Ak Vás naša ponuka nezaujala, tak ďakujeme za Váš čas a prajeme Vám všetko dobré.


Realitný maklér:
Jozef  Sedliak
tel.č.: 0915 510 077
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat