unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

PONÚKAME NA PREDAJ pekný 3 - izbový byt na Podvrškoch

Popis: Byt s úžitkovou plochou cca 72 m2 sa nachádza na 2. poschodí
Cena: 98 900 €
Cena/m2: 1 373,61 €
Lokalita: A.Štefanku
Obec: Žiar nad Hronom
Výmera: 72 m2
Počet izieb: 3
Poschodie: 2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Iné: Bytový dom je zateplený, výťah v bytovom dome je nový.

Ďalšie výhody: V byte je umiestnený aj optický kábel s rozvodmi v izbách.


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
 
  • Realitná spoločnosť JODES+ s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj na základe výhradného zastúpenia pekný 3 - izbový byt bez balkónu po čiastočnej rekonštrukcii nachádzajúci sa v Žiari nad Hronom, na Ul.A.Štefanku, v časti Podvršky.
  • Byt bez balkónu pozostáva z chodby, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, samostatného WC, kúpeľne s rohovou vaňou. K bytu patrí aj komôrka na poschodí, kde sa byt nachádza. A samozrejme k bytu patrí aj pivnica.
  • Byt s úžitkovou plochou cca 72 m2 je príjemný a nachádza sa na 2. poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom.
  • Vchodové dvere do bytu sú bezpečnostné certifikované zn.Sherlock. Staršia rekonštrukcia zahŕňala výmenu plastových okien, jadra, detská izba je z dvoch strán zateplená. V byte je umiestnený aj optický kábel s rozvodmi v izbách. Vymenené sú aj vodomer, plynomer.
  • V byte zostáva obývačková stena, v kuchyni plynový sporák, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, varná kanvica, chladnička. V kúpeľni zostáva práčka. V chodbe chodbová zostava.
  • Bytový dom je zateplený, výťah v bytovom dome je nový. Do bytového domu vedie zozadu aj bezbariérový vstup a za bytovým domom sa nachádza detské ihrisko. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, obchodné centrum. Parkovanie je verejné pred bytovým domom.
  • Mesačné náklady na byt pre 3 osoby predstavujú: 166 eur nájom bytové spoločenstvo, 35 eur elektrina, 5 eur plyn a 4,64 eur rtvs.
 
  • V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný deň, nech sa Vám darí.


Realitný maklér:
Jozef  Sedliak
tel.č.: 0915 510 077
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat