unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PREDAJ pekný 3 - izbový byt s loggiou na Hviezdoške

Popis: Byt s úžitkovou plochou cca 70 m2 sa nachádza na 2. poschodí
Cena: 107 000 €
Cena/m2: 1 528,57 €
Lokalita: Hviezdoslavova
Obec: Žiar nad Hronom
Výmera: 70 m2
Počet izieb: 3
Poschodie: 2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Iné: Byt sa predáva čiastočne zariadený.

Ďalšie výhody: Byt má murované jadro.


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:


  •  Realitná spoločnosť JODES+ s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj na základe výhradného zastúpenia pekný 3 - izbový byt s loggiou po čiastočnej staršej rekonštrukcii nachádzajúci sa v Žiari nad Hronom, na Hviezdoslavovej ulici.
  • Byt s peknou zrekonštruovanou loggiou pozostáva z chodby, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, samostatného WC, kúpeľne s vaňou a umývadlom. K bytu prináleží aj latková pivnica.
  • Byt s úžitkovou plochou cca 70 m2 sa nachádza na 2. poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom. Byt má murované jadro.
  • Byt sa predáva čiastočne zariadený. V kuchyni zostáva kuchynská linka, nábytok a zariadenie. V chodbe zostáva vstavaná skriňa. Taktiež zostáva zariadenie a nábytok v detskej izbe.
  • Parkovanie je verejné pred bytovým domom. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, potraviny, pošta, materská škôlka, základná škola, stredné školy, autobusová stanica, park.
  • Mesačné náklady na byt pre 1 osobu predstavujú: 105 eur nájom bytové spoločenstvo.
 
  • V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný deň, nech sa Vám darí.Realitný maklér:
Jozef  Sedliak
tel.č.: 0915 510 077
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat