unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt kúsok od centra ZV

Popis: Byt s úžitkovou plochou cca 57 m2 na 2. poschodí
Cena: 600 €
Cena/m2: 10,53 €
Lokalita: BYSTRICKÝ RAD
Obec: ZVOLEN
Výmera: 57 m2
Počet izieb: 2,5
Poschodie: 2
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Iné: V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť

Ďalšie výhody: Byt je čerstvo zrekonštruovaný


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
  • Rezervované.. 
  • Realitná spoločnosť Reality JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na prenájom na základe výhradného zastúpenia pekný 2,5 - izbový byt po rekonštrukcii nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite mesta Zvolen, blízko centra mesta (5 min. od centra), na ulici BYSTRICKÝ RAD.
  • Byt bez balkóna s úžitkovou plochou cca 57 m2 je pekný, príjemný a nachádza sa na 2. poschodí v zateplenom bytovom dome bez výťahu. Byt je čerstvo zrekonštruovaný, po rekonštrukcii tam ešte nikto nebýval. Byt je aj zariadený, t.j. nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, sedacia súprava, konferenčný stolík v obývačke, nová posteľ v spálni, vstavaná skriňa. V chodbe bude ešte domontovaná vešiaková zostava. V byte nie je práčka a chladnička, v prípade potreby nájomcu pán prenajímateľ zabezpečí.
  • 2,5 izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, obývačky s kuchyňou, menšej detskej izby, samostatnej kúpeľne s vaňou a samostatného WC. K bytu prislúcha aj 1 pivnica. Menšiu izbu môžete využiť buď ako pracovňu alebo ako ďalšiu izbu.
  • V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť, Shopping Europa, námestie, základná škola, materská škola, potraviny, lekáreň, MHD, vlak.
  • Cena prenájmu je 600 eur aj s energiami (elektrika, nájom, plyn) pre 2 osoby, TV a internet. Pri podpise nájomnej zmluvy sa uhrádza 1 mesačný depozit, 1 mesačné nájomné, 1 x odplata realitnej kancelárie vo výške 1 mesačného nájmu. Byt je voľný ihneď.
  • Ak Vás moja ponuka zaujala, určite sa mi ozvite, ak nie, tak ďakujem za Váš čas.                     
  • Prajem Vám pekný deň! Kontakt na realitného makléra: Jozef Sedliak, tel. 0915 510 077, email: realityjodes@realityjodes.sk


Realitný maklér:
Jozef  Sedliak
tel.č.: 0915 510 077
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat