unia

Máte záujem
o kúpu nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent kupujúceho". Podstata spočíva v tom, že ak máte záujem kúpiť nehnuteľnosť môžeme...

viac

Máte záujem
o predaj nehnuteľnosti?

Naša kancelária poskytuje klientom taktiež službu s názvom "Agent predávajúceho". Podstata spočíva v tom, že ak chcete predať nehnuteľnosť budeme...

viac

Ponuka nehnuteľností

NA PRENÁJOM 1-izbový byt v Trenčíne na Nábrežnej ulici

Popis: Kompletne zariadený 1-izbový byt s pivnicou v super lokalite
Cena: 415 €
Cena/m2: 13,83 €
Lokalita: Nábrežná ulica
Obec: Trenčín
Výmera: 30 m2
Počet izieb: 1
Poschodie: 2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Iné: -

Ďalšie výhody: Lokalita


Poďme si nehnuteľnosť trošku priblížiť:
Prenajaté.
Realitná spoločnosť JODES+ s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s pivnicou nachádzajúci sa v Trenčíne, na Nábrežnej ulici.
Byt má úžitkovú plochu 30 m2, nachádza sa na 2.poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu. Byt je kompletne zariadený, kuchyňa so spotrebičmi, barové sedenie, gauč, práčka, dve skrinky v chodbe, nová posteľ, komoda, 2 stolíky. Byt je určený pre 1 max. 2 osoby.

Cena prenájmu predstavuje 415 Eur/mesiac vrátane energii, bez internetu, bez TV na 1 osobu, pri 2 osobách sa nájom navýši o 20 Eur/mesiac. Pri podpise nájomnej zmluvy sa uhrádza 1 mesačný depozit, 1 mesačné nájomné, 1 x odplata realitnej kancelárie vo výške 1 mesačného nájmu.
V prípade väčšieho počtu záujemcov o prenájom nehnuteľnosti si prenajímateľ vyhradzuje právo uprednostniť najvýhodnejšiu ponuku.

V prípade záujmu kontaktujte nášho realitného makléra – Jozefa Sedliaka, na tel. č. 0915 510 077, prípadne e-mailom na realityjodes@realityjodes.sk. Pekný deň Vám prajem.


Realitný maklér:
Jozef  Sedliak
tel.č.: 0915 510 077
e-mail: realityjodes@realityjodes.sk
návrat